Informacija apie patikimą taksi

Informacija apie patikimą taksi

Statistikos departamento pirminiais duomenimis, Vilniuje jau gyvena apie vieną milijoną gyventojų. Suprantama, taksi paslaugos būtinos ir čia. Greičiausiai, kad taxi bendrovių ant pirštų suskaičiuoti nebus įmanoma. Bet mes neskaičiuosime kiek yra įmonių Vilniuje, kurios teikia keleivių pervežimo paslaugas, tiesiog paieškosime ir aptarsime, kurią nors veikiančią įmonę bei jos paslaugas.

Su senei dirbančiomis taxi įmonėmis Vilniuje viskas aišku, jokių naujovių, jokių nuolaidų. Nebent taksi vairuotojas neišmuša čekio, kas yra neteisėta. Kai kurios senei dirbančios įmonės gudrauja. Viešai skelbia apie mažiausias ar net pigiausias taksi kainas Vilniaus mieste, bet pamiršta kai kuriuos klientus informuoti, kad suteiktą nuolaidą įmonės susigrąžina per telefoninius skambučius. Tam telefono numeriai yra su padidinto tarifo įeinančiais skambučiais. Kai kurie yra apmokestinę tik patį skambutį, tam tikra suma, o kitos bendrovės leidžia sau apmokestinti kiekvieną pokalbio minutę. Tad pasverkite sau „naudą“, paskambinote į taksi įmonę ir laukiate kol operatorius susikalbės su taksi vairuotojais ir suras, kuris randasi arčiau užsakovo ir, kuris šiuo metu yra laisvas. Taigi, kiek laukimo minučių priskaičiavote? Taigi, ne viskas kas skelbiama pigiau yra tikrai pigu.

informacija

Interneto platybėse paieškoję radome vos prieš kelias savaites įsikūrusią įmonę optitaxi.lt. Kuri Vilniuje ruošiasi tapti konkurencinga ir greitu laiku tapti viena iš lyderių. Informacija kiekvienam susiruošusiam skambinti į taksi bendrovę automobilio užsakymui naudinga žinoti, kad optitaxi.lt turi kelis kozirius prieš ankščiau pradėjusius. palyginę juos su kitomis bendrovėmis Jums drąsiai galime pateikti savo pastebėjimus.

  • Optitaxi.lt taksi Vilniuje kainos nėra didžiausios, tai jau džiugina. Pastebėta viena smulkmenėlė, be to, kad optitaxi.lt siūlo konkurencingas kainas jau dabar, jos taksi automobilių iškvietimas yra nemokamas.
  • Galimybė pasirinkti automobilį. Mažesniu taksi tarifu Vilniuje važiuojantiems yra suteikta galimybė iškarto pasirinkti norimą automobilio rūšį. Jei norite kuo taupiau pasiekti tikslą, galima išsikviesti ekonominės klasės automobilį. Jei keleiviams yra svarbus ir važiavimo komfortas, jie gali pasirinkti komforto klasės automobilius. It, jeigu keleivių yra daugiau nei penki, tokioms grupėms yra siūlomi minivenai, kurie gali talpinti daugiau keleivių. Ir šios paslaugos yra už tą pastebėtą mažesnę optitaxi.lt kainą.
  • Kiekvieną kart važiuojant su optitaxi.lt ir naudojantis šios įmonės paslaugomis yra kaupiami bonusai, net 5 procentai. Tai labai svarbu tiems, kurie labai dažnai naudojasi taksi paslaugomis ir po Vilnių važinėja būtent tokia susisiekimo transporto rūšimi. Naudinga žinoti, kad tuos optitaxi.lt sukauptus bonusus galima panaudoti eilinio važiavimo taksi paslaugos kainos padengimui. Tai reiškia, kad mokėdami mažiau už taksi paslaugas Vilniuje, retkarčiais galėsite juo pasinaudoti visiškai nemokamai. Argi ne pigiausia paslauga Vilniuje? Skaičiuokite.

Taip pat skaitykite:

Optitaxi.lt – taksi paslaugos Vilniuje klientams, kurie žino kaip reikia sutaupyti.

 

Lengva galimybė apdrausti automobilį

Lengva galimybė apdrausti automobilį

Automobilis turi būti apdraustas – tai žino kiekvienas. Tačiau, kaip ir kur tai galima padaryti? Jau netrukus pateiksime keletą svarbių pastebėjimų, o kol kas belieka tik pastebėti, kad šiandien turime kur kas daugiau galimybių tai padaryti, kai lengva ir ypač greitai bei  patogiai, nei prieš dešimtmetį.

Tiems, kuriems būtina apdrausti automobilį,  verta dėmesį atkreipti dėmesį į tai, jog šiandien tai jau galima padaryti ir internetu. Dėl daugybės priežasčių, toks pasirinkimas yra ypač populiarus, todėl, tokie pasirinkimai, kaip pigiausias automobilio draudimas internetu šiandien yra ypač paklausūs. Ir iš tiesų, tai yra geriausia galimybė apdrausti savo automobilį net neišeinant iš namų  ir taupyti laiką. Tiesa, svarbu ir tai, jog šią galimybę suteikia ne visos draudimo kompanijos, todėl iš anksto nusiteikite tam, kad teks skirti laiko tos draudimo kompanijos paieškoms, kuri suteiks šią galimybę.

lengva

Jei ką tik minėjome, kad galimybę apsidrausti internetu suteikia ne visos draudimo kompanijos, tai galimybę apsidrausti atvykus į klientų aptarnavimo ofisą, pasiūlys visos. Tiesa, planuojant šios paslaugos įsigijimą, dėmesį reikėtų atkreipti į tai,  kaip plačiai yra išsidėstęs klientų aptarnavimo tinklas – pasirinkite arčiausiai jūsų esantį biurą. Taip pat svarbi ir dar viena detalė:  kai kuriais atvejais dėl vizito būtina susitarti iš anksto. Tai galite padaryti tiesiog paskambinę nurodytais kontaktais arba susisiekę su asmeniniu draudimo konsultantu.

Dar viena galimybė: vertėtų prisiminti, kad kai kuriais atvejais draudimo sutartis gali būti tiesiog atsiųsta paštu, jūsų nurodytu adresu.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad savo automobilį norinčius apdrausti asmenis paprastai domina ne tik atsakymai į klausimą, kur tai galima padaryti, bet ir kita informacija. Tai – kainos dydis, papildomos sąlygos ir pan. Belieka tik pridurti, kad skirtingai nuo pirmųjų draudimo  galimybių, šiandien savo automobilį norintis apdrausti žmogus dar prieš apsilankydamas ofise, jau gali turėti atsakymus į visus sau svarbiausius klausimus (arba bent jau didžiąją dalį jų). Taip yra todėl, kad kone visos draudimo kompanijos šiandien pateikia informaciją apie draudimo galimybes savo internetinėse svetainėse. Taigi, toks sprendimas leidžia gauti visą svarbiausią informaciją apie paslaugą dar prieš ją įsigyjant. Beje, tai taupo ne tik automobilį norinčių apdrausti žmonių, bet ir bendrovių darbuotojų laiką – dažniausiai į jas kreipiasi tik tie asmenys, kurie jau  yra apsisprendę pasinaudoti draudimo paslaugomis. Maža to, klientai taip pat jau turi atsakymus į kai kuriuos klausimus.

Taip pat skaitykite: